Polonia Smardy - LZS KRZYWIZNA

• autor: marcelina., 2013-09-22 18:58

Super mecz, wygrana i ogromna radość...

...w pięknym stylu wygrywamy 2:3

Mecz był bardzo ciekawym i pełnym napięcia widowiskiem od pierwszych minut, już w czwartej minucie gospodarze prowadzą 1:0, to nie wyglądało dobrze, ale chyba ze strony kibiców, bo nasi zawodnicy bardzo szybko doprowadzili do remisu.

Trzeba przyznać, że pierwsza połowa spotkania działa to w większej części próby ratowania naszej bramki, bo zawodnicy Polonii nie bardzo pozwalali nam wyjść poza połowę, mimo wielu ataków na bramkę pierwsza połowa kończy się remisem 2:2.

Na drugą połowę nasi zawodnicy wychodzą z ambicją i samozaparciem, by jednak wygrać to spotkanie, nie było to łatwe, jak wszystkim wiadomo, mecze tych dwóch drużyn zawsze są na dość dobrym poziomie i każda z drużyn liczy na wygraną, tym bardziej, że w tym wypadku zarówna jedna jak i druga drużyna była bliska zwycięstwa, na szczęście dla nas to nasz zawodnik strzela zwycięskiego gola. Ku wielkiej uciesze kibiców i reszty drużyny.

Radość niesamowita, oby mimo pauzy emocje nie opadły i mam nadzieję, że za dwa tygodnie po meczu z Kujakowicami  zobaczę tę samą radość chłopaków schodzących z boiska

Bramki: Gąsiorowski Mariusz, Pierzchała Michał i Szaniec Szymon

Żółte kartki: Szymon Szaniec i Oleś Paweł

Kontuzje: Wojtek Strzelczak, Przemek Dziedzic i Paweł Oleś

Przede wszystkim wracajcie szybko do zdrowia Panowie :-)